MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8214010
nr 821 4010
Stolar
4 st, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:02:34
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Den Gustavianska stilen